Ceny Rolet

cennik-rolety-strzalka

Do wyceny rolet na wymiar wylicza się rozmiar okna tzn. porównuje się jego wysokość i szerokość. Dla danej wysokości i szerokości odczytujemy z tabelki aktualne ceny rolet.

Ceny rolet jakie proponujemy naszym klientom są cenami dystrybutorskimi wolnymi od pośredników. Bogumił i Górka to firma działająca od 1991 roku. Posiadamy własną halę i produkcję. Od lat zaopatrujemy w rolety zewnętrzne anywłamaniowe zarówno największe biurowce w Gdańsku i Gdyni, restauracje w Sopocie oraz klientów indywidualnych. Dojazd i pomiar naszego klienta nic nie kosztuje. Naszego odbiorcę obowiązuje wyłącznie cena zawarta w przedstawionym cenniku rolet zewnętrznych. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy najniższe ceny na rynku za produkt topowych marek.

Postaw na gdańskiego dystrybutora rolet antywłamaniowych Bogumił i Górka – polską firmę z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od lat nadrzędnym celem naszej firmy jest zadowolonie klienta z jakości produktów oraz najniższych cen za jakie otrzymasz rolety z montażem.

Ceny rolet zewnętrznych

Profil PA39

Dodatki:

– pomiar i dojazd na terenie trojmiasta: Gratis
– montaz: 50 zł/szt.
– rygiel automatyczny: 40 zł/para
– silnik na przełącznik: od 330 zł
– silnik na pilota: od 430 zł
– pilot: od 100 zł
*Podane ceny są cenami netto
cennik Rolet
cennik Rolet