Roleta Gdańsk Posiadamy w naszej ofercie również Kraty, żaluzje, Bramy antywłamaniowe oraz Markizy oraz serwis rolet | Bogumił&Górka

CENNIK ROLET

cennik-rolety-strzalka Rolety,roleta,markizy,bramy

Do wyceny rolet na wymiar wylicza się rozmiar okna tzn. porównuje się jego wysokość i szerokość. Dla danej wysokości i szerokości odczytujemy z tabelki aktualne ceny rolet.

Ceny rolet jakie proponujemy naszym klientom są cenami dystrybutorskimi wolnymi od pośredników. Bogumił i Górka to firma działająca od 1991 roku. Posiadamy własną halę i produkcję. Od lat zaopatrujemy w rolety zewnętrzne anywłamaniowe zarówno największe biurowce w Gdańsku i Gdyni, restauracje w Sopocie oraz klientów indywidualnych. Dojazd i pomiar naszego klienta nic nie kosztuje. Naszego odbiorcę obowiązuje wyłącznie cena zawarta w przedstawionym cenniku rolet zewnętrznych. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy najniższe ceny na rynku za produkt topowych marek.

Postaw na gdańskiego dystrybutora rolet antywłamaniowych Bogumił i Górka – polską firmę z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od lat nadrzędnym celem naszej firmy jest zadowolonie klienta z jakości produktów oraz najniższych cen za jakie otrzymasz rolety z montażem.

Rolety,roleta,markizy,bramyCeny rolet zewnętrznych

Profil PA39

CENNIK ZAWIERAJĄ MONTAŻ

POMIAR NA TERENIE TRÓJMIASTA GRATIS.

Cennik-PA-39-2018 Rolety,roleta,markizy,bramy
Dodatki:
– pomiar i dojazd na terenie trojmiasta Gratis
– montaż: 50 zł/szt.
– rygle automatyczne: 40 zł/para
– silnik na przełącznik: od 330 zł
– silnik na pilota: od 430 zł
– pilot: od 100 zł

*Podane ceny są cenami netto