Rolety Gdańsk żaluzje,bramy,kraty, Markizy | Bogumił&Górka

CENNIK ROLET

Do wyceny rolet na wymiar wylicza się rozmiar okna tzn. porównuje się jego wysokość i szerokość. Dla danej wysokości i szerokości odczytujemy z tabelki aktualne ceny rolet.

Ceny rolet jakie proponujemy naszym klientom są cenami dystrybutorskimi wolnymi od pośredników. Bogumił i Górka to firma działająca od 1991 roku. Posiadamy własną halę i produkcję. Od lat zaopatrujemy w rolety zewnętrzne anywłamaniowe zarówno największe biurowce w Gdańsku i Gdyni, restauracje w Sopocie oraz klientów indywidualnych. Dojazd i pomiar naszego klienta nic nie kosztuje. Naszego odbiorcę obowiązuje wyłącznie cena zawarta w przedstawionym cenniku rolet zewnętrznych. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy najniższe ceny na rynku za produkt topowych marek.

Postaw na gdańskiego dystrybutora rolet antywłamaniowych Bogumił i Górka – polską firmę z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od lat nadrzędnym celem naszej firmy jest zadowolonie klienta z jakości produktów oraz najniższych cen za jakie otrzymasz rolety z montażem.

CENY ROLET ZEWNĘTRZNYCH PROFIL PA39

nowy cennik rolet
CENNIK ZAWIERA MONTAŻ
POMIAR NA TERENIE TRÓJMIASTA GRATIS.