Kraty

Kraty zwijane PEK 77 i PEK 52

kraty zwijane pek 77 i pek 52 Kraty zwijane PEK 77 i PEK 52 kraty podstrona

Najczęściej wykorzystywane są do zamykania witryn sklepowych, ponieważ po zamknięciu witryna nadal spełnia rolę wystawy. Krata także często jest zamknięciem podziemnych garaży, pozwaljac po zamknięciu na pełne wywietrzenie gazów spalinowych.

Kraty zamykają boksy, stoiska. Z definicji krata zwijana jest bramą zwijaną, której pancerz w głównej części posiada otwory pozwalające na widzenie otoczenia za nią i na stosunkowo swobodny przepływ powietrza

kraty zwijane pek 77 i pek 52 Kraty zwijane PEK 77 i PEK 52 kraty system 2Napęd i sterowanie kraty rolowanej
Krata rolowana podnoszona i opuszczana jest za pomocą siłownika elektrycznego. Sterowanie kratą odbywa się za pomocą przełącznika umieszczonego wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczenia. Wybrane kombinacje urządzeń sterujących zapewniają wysoki komfort obsługi. W zależności od potrzeb zastosować można sterowniki radiowe lub przełączniki kluczowe umożliwiające obsługę kraty z zewnątrz.

Konstrukcja kraty
Krata zwijana jest na aluminiową rurę nawojową osadzoną w skrzynce lub na konsolach stanowiących jej podporę i ułożyskowanie. Konsole mocowane są bezpośrednio do ściany lub innych elementów konstrukcyjnych obiektu.