Rolety Gdańsk żaluzje,bramy,kraty, Markizy | Bogumił&Górka

Żaluzje pionowe verticale

Żaluzje pionowe/verticale

żaluzje pionowe verticale Gdańsk Systemy podtynkowe przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach. Jakkolwiek po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża produkty te mogą być zamontowane także w obiektach istniejących. Istotną kwestią jest zaplanowanie zastosowania tego typu rozwiązań oraz sposobu ich instalacji jeszcze na etapie projektowania budynku, co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie walorów funkcjonalnych tego typu systemów. Rolety podtynkowe zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku. Co więcej, produkty te doskonale wpasowują się w elewację stanowiąc jej integralną część.

Żaluzje pionowe/verticale

Verticale, czyli żaluzje pionowe, to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które podnosi estetykę wnętrza i skutecznie chroni przed nadmiarem słońca. Ten typ rolety wyróżnia się nie tylko sposobem montażu, ale także ułożeniem i fakturą lameli. Verticale świetnie sprawdzają się zarówno w biurach i obiektach użyteczności publicznej, jak i prywatnych domach. Verticale doskonale nadają się do montażu na dużych powierzchniach okiennych oraz przeszklonych ścianach. Pionowe pasy optycznie podnoszą niski sufit, co czyni pomieszczenie bardziej przestronnym. Żaluzje pionowe idealnie pasują do modernistycznych wnętrz wypełnionych geometrycznymi kształtami, dużymi oknami oraz oszklonymi przestrzeniami.

TKANINY DO VERTICALI:

Verticale są montowane na specjalnej szynie bezpośrednio do ściany lub sufitu. Wygodny mechanizm z koralikiem i sznurkiem ułatwia sterowanie systemem żaluzji. Zróżnicowana kolorystyka i szerokość lameli które występują w szerokości 89mm oraz 127mm, pozwala na dopasowanie rolet do konkretnego wnętrza. Oferujemy również możliwość wykonania verticala skośnego,  Postaw na nowoczesną aranżację wnętrz w swoim domu lub biurze. Wybierz estetyczne i funkcjonalne verticale z płynną regulacją ilości wpadającego światła.

szyny do okien:
Obsługa
Zobacz również